Mikropigmentacja z Long Line Liner – czego się spodziewać po zabiegu?

Kiedy makijaż trwały z zasobami Long Line Liner zostanie ukończony na Twojej twarzy, początkowo zauważysz, że jest za ciemny i zbyt intensywny. Spokojnie, to jest tymczasowe. Godzinę po zabiegi po prostu widać jeszcze pigment w obu warstwach skóry (naskórku i skórze właściwej).

Jak długo czekać na ostateczne efekty pigmentacji?

Górna warstwa skóry znika i odnawia się co kilka dni, a dzięki temu naturalnemu procesowi pigment Long Line Liner w wierzchniej warstwie złuszcza się i ten początkowy ciemny wygląd nie przetrwa. Wyłącznie kolor w skórze właściwej (druga warstwa skóry) będzie długotrwały. Ważne jest, abyś była cierpliwa i pozwoliła swojej skórze dojść do siebie przez kilka dni.

Dziękujemy firmie Long Line za pomoc przy artykule i zapraszamy na ich stronę https://www.longline.pl/longtimeliner.

Z czego wynika taka procedura makijażu trwałego?

Makijaż permanentny jest warstwowym procesem dokładnego wszczepiania mikroskopijnych kolorów do skóry właściwej. Niektórzy klienci oczekują więcej niż mniej, ale proszę pamiętać iż zawsze lepiej jest zastosować mniej pigmentu niż za dużo. Zawsze łatwiej dodać, niż usunąć później. Zasada jest taka: brwi na ogół tracą 30 procent oryginalnego koloru, eyeliner traci 10 procent oryginalnego koloru, a kolor warg – 20 procent. Większość klientów zabiegów z Long Liner Liner jest bardzo zadowolona z efektu już po pierwszej aplikacji. Ale niektórzy mogą potrzebować drobnych poprawek.