Witaminy dla karmiących

Witaminy to substancje, które potrzebne są każdemu z nas. Część z nich przyjmujemy z pożywienie, inne w postaci suplementów diety. Praktycznie każdy z nas choć raz w życiu postawił na zakup jakiegoś preparatu, niekoniecznie zastanawiając się czy nie wybrał odpowiedni. Jednakże przyszłe i obecne mamy muszą zdecydowanie większą uwagę przykładać do suplementacji. Witaminy dla karmiących to preparaty specjalnie skomponowane z myślą o potrzebach mam oraz dzieci, ale i tu mamy do czynienia z różnymi kompozycjami oraz dawkami.

W rękach lekarzy lub dietetyków leży ocena, które witaminy dla karmiących, a także jakie dawki będą odpowiednie dla ich pacjentki. Niedobór bywa szkodliwy, ale nadmiar również. Kobiety nie do końca wiedzą, co wybierać, a przychodzi czas, gdy muszą zadbać już nie tylko o siebie.

Stąd konsultacja jest nie tylko przydatna, ale i powinna być koniecznością. Pierwszym krokiem poczynionym tuż przed zakupem preparatu. Indywidualnie dobranego, nie dyktowanego jedynie ceną czy reklamą w telewizji.

http://www.mumomega.pl/mumomega/suplementy-dla-kobiet-w-ciazy-oraz-matek-karmiacych