Witaminy

Ciąża to czas dla kobiety wyjątkowy, ale i bardzo specyficzny. Zmienia się ciało, jak i potrzeby. Także te związane z dostarczaniem do organizmu substancji odżywczych, witamin i minerałów.

Do tej pory przyjmowało się, że jakiekolwiek suplementy nie są wskazane w tym stanie. Dziś jednak wiemy, że witaminy dla kobiet w ciąży zawarte w oferowanych produktach, to specjalnie dobrane dawki. Zajmują się tym specjaliści tacy jak Mumomega. Odpowiednie kompozycje, które bazują na zwiększonych potrzebach kobiet względem poszczególnych składników, nie tylko witamin.

Przyszłe mamy nie powinny samodzielnie wybierać tego typu preparatów. Teoretycznie witaminy dla kobiet w ciąży to wciąż te same, których potrzebuje każdy człowiek. Nie da się ukryć, że ciąża jest jednak stanem, w którym dobiera się zupełnie inne dawki.

Chociażby, gdy w grę wchodzi stosowanie kwasu foliowego i witaminy D. Warto poradzić się lekarza, który będzie w stanie wskazać typ preparatu, jaki warto zakupić, a także konkretne dawki, które należy przyjmować.

To gwarancja, iż uda się pokryć w pełni zapotrzebowanie na poszczególne składniki, zobacz sam na: http://www.mumomega.pl/mumomega/kwasy-tluszczowe-omega-3-6